MR plemen 2015 – Skochovice

O víkendu 2.-3.5. jsme se vydaly s Elienkou tréninkově na Mistrovství republiky plemen do Skochovic. Byly to poslední závody před Mistrovství světa belgických ovčáků. Doufám, že jsme si tedy vybraly všechny smolné laťky (na velmi těžkém povrchu) a hloupé diskvalifikace a příští víkend se na nás usměje štěstí na utkání s těmi nejlepšími 🙂 Zde je video z víkendu:

CONTINUE READING

První kvalifikační kolo WC/EO 2015

První kvalifikační závody agility na mistrovství světa a evropský pohár jsou za námi. Konaly se ve skvělém sportovním areálu v Děčíně. Parkury byly skvělé, někdy záludné ale líbivé a dost běhavé 🙂 Za celý víkend jsme si s Elien fifty fifty, někdy zachránila ona mě, někdy jsem ji na parkuru lovila já 🙂 Ale i přesto si vezeme nějaký ten vysněný bodík domů takže můžeme být spokojeny 🙂 Video ke shlédnutí zde:  

CONTINUE READING

Všetické závody 4.4.2015

Jumpingový speciál ve Všeticích se nám opět podařil. V prvním parkuru jsme bohužel získaly 10 tr.b. za shozené 2 laťky, ale v následném druhém parkuru jsme si reputaci napravily a vyběhaly jsme si 1. místo 😉 Zde můžete vidět naše snažení :

CONTINUE READING

Závody Všetice 7.2.2015

V sobotu 7.5. jsme se s Elien vydaly na závody ve Všeticích, kde se konal speciál jumpingů. Elien fungovala skvěle, napravila si reputaci ze závodů v Kladně 🙂 V prvním běhu nám první místo uteklo “o noc”, pár setinek nás dělilo od vítězství. Odvezly jsme si tedy druhé místo. V druhém parkuru nás zradil kruh, takže 5 trestných bodů, nicméně čas opět skvělý. Poslední parkur jsem šla kvůli slalomu tréninkově, tudíž úmyslná diskvalifikace. Doufám, že příští víkend bude Elienka opět při smyslech a vydrží nám to minimálně do mistrovství světa 🙂 Video ze soboty:

CONTINUE READING

Nominace na FMBB 2015

O víkendu 24.-25.1. 2015 jsme se s Elien zúčastnily druhého kola kvalifikačních závodů na mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2015, které se letos koná v České republice v Písku. Ačkoliv byla Elien na těchto závodech trochu více emotivní než normálně a naše výsledky tím pádem nebyly ideální, měly jsme dostatek bodů z prvních kvalifikaček a díky tomu jsme se opět, již podruhé, nominovaly na FMBB 2015!!! 🙂 Děkuji všem za podporu a budu se těšit, že si s českými fanoušky toto mistrovství dosyta užijeme 😉 Video z tohoto víkendu:

CONTINUE READING

Výsledky prvního kola kvalifikace na FMBB 2015

  Jsem v úžasu!!! Mám pocit, že to není možné! 🙂 Právě se objevily výsledky nominace po prvním kole kvalifikačního závodu v Brně na Mistrovství světa belgičáků a nevěřím svým očím – jsme s Elienkou na 2. postupovém místě! V minulém příspěvku jsem psala, že nemáme zřejmě ani bodík, ale pocit z běhů jsem měla krásný. A on to přeci není jen pocit ale i body!!! No jo, tak to dopadá, když si špatně přečtete stanovy kvalifikace na FMBB. Ale o to větší radost pak máte 😉 Výsledky najdete zde: http://goo.gl/Acsvjp  

CONTINUE READING

Závody Podzimní Brno 2014

O víkendu 18.-19.10. jsme se s Elien zúčastnily agility závodů v Brně. Nebyly to obyčejné závody, ale i první kolo kvalifikace na mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2015, které se bude konat v České republice. Elienka ve svých 5ti letech snad dospěla (“k rozumu” :D)!! Doběhly  jsme 5 parkurů z 6. Vždy v nejlepších časech, někdy i o 2 vteřiny před ostatními. Nejkrásnější ale na tom je to číslo PĚT, protože nepamatuji závody, kdy by byla schopná se mnou tolikrát komunikovat a vnímat :). Konečně jsem se dočkala dne, kdy můžu říct, že se mi s ní hezky běželo. Pro mě […]

CONTINUE READING